Menu
Your Cart

Wyłączniki magnetyczne bezkontaktowe

Bezdotykowy wyłącznik magnetyczny do monitorowania osłon i drzwi

Kategoria ta zawiera wyłączniki magnetyczne bezkontaktowe, które stosowane są do monitorowania osłon oraz drzwi. Szczególnie polecane są tam, gdzie występują duże niedopasowania elementów powodujące niszczenie elementów typu klucz. Dzięki temu, że nie posiadają elementów takich jak klucz są mniej narażone na uszkodzenia oraz prostsze w utrzymaniu w czystości. Nie wymagają osobnego zasilania. Pracują z większością standardowych przekaźników bezpieczeństwa. Stopień ochrony bezdotykowych wyłączników magnetycznych sięga od IP67 do IP69K. Temperatura pracy od -25oC do +80oC dla wyłączników w obudowie z tworzywa lub -25 do +105oC dla obudów ze stali nierdzewnej. Wersje ze stykami 2NC lub 2NC 1 NO. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą przemysłowych wyłączników magnetycznych. Inwestując w tego typu rozwiązania podnosisz poziom bezpieczeństwa pracy i zmniejszasz ryzyko ewentualnych strat finansowych związanych z zatrzymaniem produkcji czy wypadku.

CM1-Ex
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: CM1-Ex
Wyłącznik w wykonaniu przeciwwybuchowym IDEM CM1-Ex Wyłącznik w wykonaniu przeciwwybuchowym IDEM CM1-Ex posiada obudowę wykonaną ze stali nierdzewnej 316 i przeznaczony jest do blokowań zawiasowych, przesuwnych albo zdejmowanych drzwi ochronnych lub klap. Wyposażony jest w magnetyczny system wykrywania, który zapewnia duży zasięg namierzania i wysoką tolerancję na niewspółosiowość po wykryciu. Seria CM-Ex może pracować w ekstremalnych warunkach ś..
0.00 zł
CM2-Ex
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: CM2-Ex
Wyłącznik w wykonaniu przeciwwybuchowym IDEM CM2-Ex Wyłącznik w wykonaniu przeciwwybuchowym IDEM CM2-Ex posiada obudowę wykonaną ze stali nierdzewnej 316 i przeznaczony jest do blokowań zawiasowych, przesuwnych albo zdejmowanych drzwi ochronnych lub klap. Wyposażony jest w magnetyczny system wykrywania, który zapewnia duży zasięg namierzania i wysoką tolerancję na niewspółosiowość po wykryciu. Seria CM-Ex może pracować w ekstremalnych warunkach ś..
0.00 zł
CM3-Ex
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: CM3-Ex
Wyłącznik w wykonaniu przeciwwybuchowym IDEM CM3-Ex Wyłącznik w wykonaniu przeciwwybuchowym IDEM CM3-Ex posiada obudowę wykonaną ze stali nierdzewnej 316 i przeznaczony jest do blokowań zawiasowych, przesuwnych albo zdejmowanych drzwi ochronnych lub klap. Wyposażony jest w magnetyczny system wykrywania, który zapewnia duży zasięg namierzania i wysoką tolerancję na niewspółosiowość po wykryciu. Seria CM-Ex może pracować w ekstremalnych warunkach ś..
0.00 zł
EUROMAG LPR
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: EUROMAG LPR
Wyłącznik magnetyczny bezkontaktowy z popularnym standardem mocowania, IDEM EUROMAG LPR. Uruchomienie magnetyczne. Wersja średnia 230VAC / 24VDC 1A. Tolerancja przełączania do 12 mm.Cechy:Określony do 80°C, ale przeznaczony do pracy w temperaturze do 100°C.Działa z większością przekaźników bezpieczeństwa.Popularne europejskie oprawy odpowiednie do wszystkich zastosowań przemysłowych.Wąskie mocowanie do montażu podtynkowego.Może być pryskany wężem..
0.00 zł
HYGIEMAG CMR
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: HYGIEMAG CMR
Wyłącznik magnetyczny bezkontaktowy ze stali nierdzewnej, IDEM HYGIEMAG CMR. Uruchomienie magnetyczne - power series. Wersja Medium Duty 1A lub wersja Heavy Duty 230VAC / 24VDC 2A. Tolerancja przełączania do 12 mm.Cechy:Określony do 105°C, ale przeznaczony do pracy w temperaturze do 125°C.Działa z większością przekaźników bezpieczeństwa.Specjalnie zaprojektowany do zastosowań w przemyśle spożywczym.Obudowa ze stali nierdzewnej 316 polerowanej do ..
0.00 zł
HYGIEMAG CMR-F
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: HYGIEMAG CMR-F
Wyłącznik magnetyczny bezkontaktowy ze stali nierdzewnej, montaż śrub od spodu IDEM HYGIEMAG CMR-F. Uruchomienie magnetyczne - power series. Wersja Medium Duty 1A lub wersja Heavy Duty 230Vac/24Vdc 2A. Tolerancja przełączania do 12 mm.Cechy:Określony do 105°C, ale przeznaczony do pracy w temperaturze do 125°C.Działa z większością przekaźników bezpieczeństwa.Specjalnie zaprojektowany do zastosowań w przemyśle spożywczym.Otwory montażowe z tyłu nie..
0.00 zł
HYGIEMAG LMR HYGIEMAG LMR
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: HYGIEMAG LMR
Wyłącznik magnetyczny bezkontaktowy ze stali nierdzewnej z wąską obudową i popularnym mocowaniem, IDEM HYGIEMAG LMR. Uruchomienie magnetyczne - Seria zasilania. Wersja średnia 230VAC / 24VDC 1A. Tolerancja przełączania do 12 mm.Cechy:Określony do 105°C, ale przeznaczony do pracy w temperaturze do 125°C.Działa z większością przekaźników bezpieczeństwa.Specjalnie zaprojektowany do zastosowań w przemyśle spożywczym.Obudowa ze stali nierdzewnej 316 p..
0.00 zł
HYGIEMAG RMR
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: HYGIEMAG RMR
Wyłącznik magnetyczny bezkontaktowy, obudowa cylidnryczna ze stali nierdzewnej, IDEM HYGIEMAG RMR. Uruchomienie magnetyczne. Tolerancja przełączania do 10mm.Cechy:Określony do 105°C, ale przeznaczony do pracy w temperaturze do 125°C.Działa z większością przekaźników bezpieczeństwa.Nadaje się do trudnych warunków, takich jak Przetwórstwo Żywności i Opakowania.Obudowa ze stali nierdzewnej 316 polerowanej do Ra4.Może być pryskany wężem wysokociśnien..
0.00 zł
HYGIEMAG RPR
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: HYGIEMAG RPR
Wyłącznik magnetyczny bezkontaktowy, obudowa cylindryczna z tworzywa sztucznego, IDEM HYGIEMAG RPR. Uruchomienie magnetyczne. Tolerancja przełączania do 10mm.Cechy:Określony do 80°C, ale przeznaczony do pracy w temperaturze do 100°C.Działa z większością przekaźników bezpieczeństwa.Nadaje się do trudnych warunków, takich jak Przetwórstwo Żywności i Opakowania.Czerwona obudowa z poliestru.Szeroki sensor 10mm i wysoka tolerancja na przesunięcia.Łatw..
0.00 zł
HYGIEMAG SMR
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: HYGIEMAG SMR
Wyłącznik magnetyczny bezkontaktowy, obudowa ze stali nierdzewnej, IDEM HYGIEMAG SMR. Uruchomienie magnetyczne - power series. Wersja średnia 230Vac / 24Vdc 1A. Tolerancja przełączania do 12 mm.Cechy:Określony do 105°C, ale przeznaczony do pracy w temperaturze do 125°C.Działa z większością przekaźników bezpieczeństwa.Specjalnie zaprojektowany do zastosowań w przemyśle spożywczym.Obudowa ze stali nierdzewnej 316 polerowanej do Ra4.Nadaje się do cz..
0.00 zł
HYGIEMAG SMR-F
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: HYGIEMAG SMR-F
Wyłącznik magnetyczny bezkontaktowy, obudowa ze stali nierdzewnej, montaż śrub od spodu, IDEM HYGIEMAG SMR. Uruchomienie magnetyczne - power series. Wersja średnia 230Vac / 24Vdc 1A. Tolerancja przełączania do 12 mm.Cechy:Określony do 105°C, ale przeznaczony do pracy w temperaturze do 125°C.Działa z większością przekaźników bezpieczeństwa.Specjalnie zaprojektowany do zastosowań w przemyśle spożywczym.Obudowa ze stali nierdzewnej 316 polerowanej d..
0.00 zł
HYGIEMAG WMR
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: HYGIEMAG WMR
Wyłącznik magnetyczny bezkontaktowy, obudowa ze stali nierdzewnej, obciążenie wyjścia 2A, IDEM HYGIEMAG WMR. Uruchomienie magnetyczne - power series. Wersja Heavy Duty 230VAC/24VDC 2A. Tolerancja przełączania do 12 mm.Cechy:Określony do 105°C, ale przeznaczony do pracy w temperaturze do 125°C.Działa z większością przekaźników bezpieczeństwa.Specjalnie zaprojektowany do zastosowań w przemyśle spożywczym.Obudowa ze stali nierdzewnej 316 polerowanej..
0.00 zł
Wyświetlanie od 1 do 12 z 25 (3 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.