Menu
Your Cart

Przemysłowe wyłączniki kluczowe i zawiasowe

Przemysłowy wyłącznik kluczowy do monitorowania zamknięcia osłon

Kategoria ta zawiera przemysłowe wyłączniki bezpieczeństwa typu: kluczowe lub zawiasowe. Stosowane do zwiększenia bezpieczeństwa produkcji pracy, mające na celu nie tylko zachować bezpieczeństwo, ale wykluczyć ewentualne straty związane z powstaniem wypadku podczas pracy. Wyłączniki kluczowe lub wyłączniki zawiasowe stosowane są do monitorowania stanu zamknięcia osłon typu: drzwi zawiasowe, przesuwne, bramki. Podczas otwarcia osłony klucz jest wyjmowany z wyłącznika powodując wymuszone otwarcie styków. W zależności od zastosowanej architektury oraz przekaźnika bezpieczeństwa wyłączniki mogą być stosowane w układach spełniających wymagania kategorii 4, Ple oraz SIL3.


Materiał obudowyPoliester wypełniony szkłem lub stal nierdzewna
ISO 13849-1
do Ple, do kategorii 4
Stopień ochrony
IP67 (NEMA6)
B10d
2,5 x 106 operacji (100mA)
Przyłącze kablowe
M20, ½” NPT, QC
PFHd
3,44 x 10-8
Temperatura pracy
-25°C do +80°C
MTTFd
356 lat
Maksymalny prąd styku
10A
Wersje EX
II 2G Ex IIC T6
Trwałość mechaniczna
1 000 000 mln operacji

II 2D Ex IP67 T80oC
Mocowanie
2 x śruba M4Wybierz wyłącznik kluczowy lub zawiasowy, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem produktu. W przypadku pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo.

HC-1
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: HC-1
Przemysłowy kompaktowy zawiasowy wyłącznik bezpieczeństwa HC-1 zaprojektowany w celu zapewnienia maksymalnej ochronyHC-1 HINGECAM to kompaktowy zawiasowy wyłącznik bezpieczeństwa, który został zaprojektowany w celu zapewnienia wykrywania blokady pozycji ruchomych osłon. Skonstruowane tak, aby pasowały do uchylnej osi drzwi ochronnych maszyny. Korpus przełącznika pasuje do ościeżnicy, a wałek do drzwi.Przełącznik ma głowicę ze stali nierdzewnej..
0.00 zł
HC-3
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: HC-3
Przemysłowy kompaktowy zawiasowy wyłącznik bezpieczeństwa HC-3 zaprojektowany w celu zapewnienia maksymalnej ochronyHC-3 HINGECAM to kompaktowy zawiasowy wyłącznik bezpieczeństwa, który został zaprojektowany w celu zapewnienia wykrywania blokady pozycji ruchomych osłon. Skonstruowane tak, aby pasowały do uchylnej osi drzwi ochronnych maszyny. Korpus przełącznika pasuje do ościeżnicy, a wałek do drzwi.Przełącznik ma głowicę ze stali nierdzewnej,..
0.00 zł
HC-SS
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: HC-SS
Przemysłowy kompaktowy zawiasowy wyłącznik bezpieczeństwa HC-SS zaprojektowany w celu zapewnienia maksymalnej ochronyHC-SS HINGECAM to kompaktowy zawiasowy wyłącznik bezpieczeństwa, który został zaprojektowany w celu zapewnienia wykrywania blokady pozycji ruchomych osłon. Skonstruowane tak, aby pasowały do uchylnej osi drzwi ochronnych maszyny. Korpus przełącznika pasuje do ościeżnicy, a wałek do drzwi.Przełącznik ma głowicę ze stali nierdzewne..
0.00 zł
IDIS-1
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: IDIS-1
Wyłącznik kluczowy, obudowa z tworzywa sztucznego, IDIS-1. Kompaktowe przełączniki zabezpieczające IDEM IDIS-1 są zaprojektowane tak, aby zapewnić wykrywanie blokady pozycji dla małych ruchomych osłon.Są zaprojektowane tak, aby dopasować się do krawędzi czołowej przesuwu, zawiasów lub podnośników.Wytrzymały siłownik ze stali nierdzewnej został zaprojektowany tak, aby pasował do mechanizmu krzywkowego, zapewniając łatwy w obsłudze, a nie łatwy do ..
0.00 zł
IDIS-2
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: IDIS-2
Wyłącznik zawiasowy, obudowa z tworzywa sztucznego, uniwersalne stalowe ramię dla drzwi lewych lub prawych, IDIS-2. Bezpieczny przełącznik blokady bezpieczeństwa IDIS-2 został zaprojektowany i wyprodukowany tak, aby zapewnić wykrywanie blokady pozycji w celu przeniesienia osłony.Zaprojektowany tak, aby pasował do osi zawiasu drzwi osłonowych, korpus przekładni pasuje do ramy drzwi, a element uruchamiający skrzydła pasuje do drzwi.Solidny profil s..
0.00 zł
INCH-1
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: INCH-1
Przemysłowy wyłącznik z kluczem INCH-1INCH-1 to mały i bardzo elastyczny wyłącznik z kluczem, odpowiedni do mniejszych klap. Ma dwa zestyki bezpieczeństwa do dwukanałowego podłączenia z przekaźnikiem bezpieczeństwa. Dzięki obrotowej głowicy ma osiem pozycji wejścia klucza. Wyłącznik dostępny jest z kluczem płaskim, kątowym lub elastycznym i ma standardowy rozstaw otworów do mocowania 18 mm. Dopóki klucz znajduje się w wyłączniku (osłona zamknięta..
0.00 zł
INCH-3
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: INCH-3
Przemysłowy wyłącznik z kluczem, model INCH-3 przeznaczony do mniejszych klapINCH-3 to mały i bardzo elastyczny wyłącznik z kluczem, odpowiedni do mniejszych klap. Ma dwa zestyki bezpieczeństwa oraz jeden sygnalizacyjny. Dzięki obrotowej głowicy ma osiem pozycji wejścia klucza. Wyłącznik dostępny jest z kluczem płaskim, kątowym lub elastycznym i ma standardowy rozstaw otworów do mocowania 18 mm. Dopóki klucz znajduje się w wyłączniku (osłona zamk..
0.00 zł
KL1-P
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: KL1-P
Przemysłowy wyłącznik ryglujący KL1-P w metalowej obudowieWyłącznik blokujący z ryglowaniem LEILOCK KL1-P, wykonany z tworzywa sztucznego (poliester), o sile ryglowania do 1400N. Głowica wyłącznika wykonana jest ze stali nierdzewnej. Wyłącznik posiada 1 lub 2 diody LED, które pokazują stan elektromagnesu oraz stan blokady. Ma on również obrotową głowicę, co zapewnia 4 pozycje wejścia klucza w celu łatwego i elastycznego montażu. Wyłącznik KL1-P m..
0.00 zł
KLTM-P2L
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: KLTM-P2L
Przemysłowy wyłącznik ryglujący KLTM-P2L z czteroma pozycjami wyjścia kluczaWyłącznik blokujący z ryglowaniem RAMZLOCK KLTM-P2L, wykonany z odlewu z metalu, o sile ryglowania do 3000N. Głowica wyłącznika wykonana jest ze stali nierdzewnej. Wyłącznik posiada 1 diodę LED, która pokazuje stan elektromagnesu. Ma on również obrotową głowicę, co zapewnia 4 pozycje wejścia klucza w celu łatwego i elastycznego montażu. Wyłącznik KLTM-P2L ma standardowy r..
0.00 zł
KLTM-RFID
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: KLTM-RFID
Przemysłowy wyłącznik ryglujący RFID w metalowej obudowieWyłącznik blokujący z ryglowaniem RAMZLOCK KLTM-RFID z wbudowanym czujnikiem RFID zapewniający najwyższym poziom bezpieczeństwa PL e zgodnie z EN ISO 13849-1. Wyłącznik posiada 4 NC zestyki bezpieczeństwa oraz 2 wyjścia PNP sygnałowe. Wykonany jest z odlewu z metalu, o sile ryglowania do 3000N. Głowica wyłącznika wykonana jest ze stali nierdzewnej. Wyłącznik posiada 2 diody LED, które pokaz..
0.00 zł
KOBRA HYGIECAM K-SS
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: KOBRA HYGIECAM K-SS
Wyłącznik kluczowy ze stali nierdzewnej, wersja isrkobezpieczna, IDEM HYGIECAM K-SS. Przełączniki blokowe serii HYGIECAM firmy IDEM są zaprojektowane i wykonane z wytrzymałym korpusem ze stali nierdzewnej 316 i są zaprojektowane tak, aby sprostać rygorystycznym zastosowaniom przemysłu spożywczego, przemysłu farmaceutycznego i petrochemicznego.Są zaprojektowane tak, aby dopasować się do krawędzi czołowej przesuwu, zawiasów lub podnośników. Zapewni..
0.00 zł
KOBRA HYGIECAM KM-SS
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: KOBRA HYGIECAM KM-SS
Wyłącznik kluczowy ze stali nierdzewnej, IDEM HYGIECAM KM-SS. Przełączniki serii HYGIECAM posiadają trwałe korpusy ze stali nierdzewnej 316 i zostały zaprojektowane w celu radzenia sobie z rygorystycznymi zastosowaniami przemysłu spożywczego i opakowań.Oferują kompaktową, płaską obudowę, która pasuje do obszarów, w których występują ograniczenia przestrzenne i posiadają obudowę ze stopniem ochrony IP69K. Mogą być pryskane wysokociśnieniowo większ..
0.00 zł
Wyświetlanie od 1 do 12 z 17 (2 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.