Menu
Your Cart

Wyłączniki linkowe IDEM Safety

Przemysłowe wyłączniki linkowe do zwiększenia bezpieczeństwa

Wyłączniki linkowe są stosowane do zabezpieczenia maszyn na długich odcinkach. Typową aplikacją jest zabezpieczenie taśmociągów, gdzie dzięki wyłącznikom linkowym obsługa ma możliwość awaryjnego zatrzymania taśmociągu w dowolnym miejscu. Wyłączniki mogą być wyposażone w wyłącznik E-Stop by umożliwić obsłudze zatrzymanie maszyny, kiedy obsługa znajduje się blisko wyłącznika. Dodatkowo można doposażyć wyłącznik linkowe w lampkę sygnalizującą stan wyłącznika. Zastosowanie wyłącznika linkowego jest tańsze niż stosowanie tradycyjnych E-Stopów, ponieważ jednym wyłącznikiem linkowym można zabezpieczyć do 100 metrów taśmociągu. Wyłączniki można montować na dwa sposoby jeden wyłącznik i sprężyna lub 2 wyłączniki po obu końcach.


Materiał obudowyAluminium lub stal nierdzewnaISO13849-1do Ple, do kategorii 4
Siła zadziałania<125NEN 62061do SIL3
Stopień ochronyod IP67B10d1,5 x 106 operacji (100mA)
Przyłącze kabloweM20, ½” NPT
PFHd1,0 x 10-7
Temperatura pracy-25°C do 80°CMTTFd214 lat
Obciążenie wyjścia3A 250VACWersje EXII 2G Ex IICT6
Mocowanie4x śruba M5
II 2D Ex IP67 T80C

Wybierz wyłącznik linkowy, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem produktu:

GLHD
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: GLHD
Aluminiowy, dwustronny wyłącznik linkowy o zasięgu do 2x 125 m, przyłącze M20, IDEM GLHD. Przełącznik linki bezpieczeństwa GLHD firmy IDEM zapewnia zabezpieczenie długich przenośników. Odlewane ciśnieniowe obudowy są bardzo wytrzymałe i przetrwają w pomieszczeniach lub na zewnątrz, w tym przemywanie (stopień ochrony IP67).Długość ponad 2Km można osiągnąć przy użyciu mniej niż 20 przełączników.Dwukolorowa dioda LED zapewnia, że stan przełączn..
0.00 zł
GLHD-SS
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: GLHD-SS
Wyłącznik linkowy ze stali nierdzewnej o zasięgu do 2x 125 m, przyłącze M20, IDEM GLHD-SS. GLHD-SS firmy IDEM to przełącznik ściągający linki zabezpieczającej, który został zaprojektowany w celu ochrony długich przenośników o długości do 250 m.Obudowy ze stali nierdzewnej 316 zostały zaprojektowane i wykonane specjalnie, aby wytrzymać trudne warunki środowiskowe, które znajdują się w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Przetrwają przemywanie ..
0.00 zł
GLHL/R GLHL/R
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: GLHL/R
Aluminiowy wyłącznik linkowy o zasięgu do 125 m, przyłącze M20, IDEM GLHL/GLHR. Dostępne są dwie wersje wyłącznika lewa (GLHL) i prawa (GLHR). GLHL/GLHR firmy IDEM to solidny przełącznik ściągający linę zabezpieczającą, chroniący długie przenośniki, których zabezpieczenie jest wymagane do 125m (przy użyciu 2 przełączników) lub do 100 metrów, gdzie wymagany jest tylko jeden przełącznik.Odlewane obudowy zostały wyprodukowane tak, aby zapewnić wytrz..
0.00 zł
GLHL/R-SS GLHL/R-SS
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: GLHL/R-SS
Wyłącznik linkowy ze stali nierdzewnej o zasięgu do 125 m, przyłącze M20, IDEM GLHL-SS/GLHR-SS. Dostępny w dwóch wersjach, lewej (GLHL-SS) oraz prawej (GLHR-SS). Przełącznik linki bezpieczeństwa GLHL-SS / GLHR-SS firmy IDEM zapewnia ochronę długich długości przenośników, których zabezpieczenie jest wymagane do 125 metrów (przy użyciu 2 przełączników) lub do 100 metrów przy użyciu jednego przełącznika.Wyprodukowany ze stali nierdzewnej 316 GLHL-SS..
0.00 zł
GLM
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: GLM
Aluminiowy wyłącznik linkowy o zasięgu do 50m, przyłącze M20, IDEM GLM. Najtańszy w ofercie wyłącznik do krótkich taśmociągów. GLM jest kompaktowym, ale bardzo wytrzymałym bezpiecznikiem linkowym, który chroni krótkie długości przenośnika, w którym wymagane jest zabezpieczenie do 50 m przy użyciu dwóch przełączników lub do 30 m przy użyciu jednego przełącznika.Zapewniają one niezawodne i niezwykle efektywne kosztowo rozwiązania zabezpieczające dl..
0.00 zł
GLM-SS
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: GLM-SS
Wyłącznik linkowy GLM-SS w obudowie ze stali nierdzewnej Wyłączniki linkowe GLM-SS w obudowie ze stali nierdzewnej zostały stworzone jako wysokiej klasy system zabezpieczania krótkich przenośników, przy zasięgu do 30 m na jeden wyłącznik. Stosując dwa wyłączniki zasięg zwiększa się do 50 m. Są one odpowiednie do systemów przenośnikowych, pracujących w trudnym środowisku. Idealnie nadaje się do stosowania w branży przetwórstwa spożywczego. Dioda L..
0.00 zł
GLS
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: GLS
Aluminiowy wyłącznik linkowy o zasięgu do 80 metrów, przyłącze M20, IDEM GLS. Standardowy wyłącznik linkowy.GLS to niezawodny, solidny bezpiecznik, przeznaczony do ochrony długości przenośnika, gdzie wymagane jest zabezpieczenie do 80 metrów przy użyciu dwóch przełączników lub do 60 metrów za pomocą jednego przełącznika.Zapewnia niezawodne uniwersalne rozwiązanie bezpieczeństwa przenośników i oferuje wybór wyposażenia w zależności od aplikacji.Mo..
0.00 zł
GLS-AR
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: GLS-AR
Aluminiowy wyłącznik linkowy o zasięgu do 80 m z automatycznym resetem, przyłącze M20, IDEM GLS-AR. Wyłącznik do zatrzymania maszyny, nie może być używany do awaryjnego zatrzymania. Wyłącznik linkowy z automatycznym resetem, montowany na linach przy maszynach oraz taśmociągach. Służy do zatrzymania taśmociągu w dowolnym punkcie linki.Idealny do obwodów normalnego zatrzymania, gdy ręczne resetowanie przełącznika nie jest wymagane. Przełącznik nie ..
0.00 zł
GLS-SS
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: GLS-SS
Wyłącznik linkowy ze stali nierdzewnej o zasięgu do 100m, przyłącze M20, IDEM GLS-SS. Najmniejszy wyłącznik linkowy ze stali nierdzewnej. GLS-SS to przełącznik ściągający linę zabezpieczającą, chroniący długie przenośniki o długości do 100 metrów. Obudowa ze stali nierdzewnej 316 jest zaprojektowana specjalnie, aby wytrzymać trudne warunki środowiskowe w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym.Otwory mocujące znajdują się pod pokrywą przełącznika,..
0.00 zł
Wyświetlanie od 1 do 9 z 9 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.