NP301
F-R100
IES2005-5T-P48
Ankieta
IMC101B-F

Zarejestruj konto firmowe na consteel-electronics.com i odbierz 3% rabatu na dowolne zamówienie!

Zapytania ofertowe B2B i zamówienia e-mail prosimy kierować na adres: sklep@consteel-electronics.com

Kontakt telefoniczny z działem handlowym pod numerem: +48 58 380 36 44

Rozumiemy, że cena jest ważna. Znasz produkt o podobnej specyfikacji i niższej cenie?

Napisz, a my ją przebijemy.

Switche światłowodowe

Przemysłowe switche światłowodowe

Przemysłowe switche światłowodowe są obecnie bardzo popularnym i kluczowym elementem każdej przemysłowej sieci komunikacyjnej, od ich niezawodności zależy jakość całego systemu. Znajdziesz tutaj wyłącznie wzmocnione przemysłowe switche światłowodwe, dedykowane do pracy w przemysłowych warunkach środowiskowych. W zależności od modelu, montaż switchy jest możliwy w szafie RACK z temperaturami pracy od -20°C do 50°C oraz na szynę DIN z temperaturami pracy od -40°C do 75°C.

Dlaczego warto wybrać nasze produkty?

Nasza oferta nie obejmuje switchów komercyjnych. W konkurencyjnej cenie otrzymują Państwo trwałe switche z 5-letnią gwarancją, które doskonale poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach pracy.

Wybierając naszą ofertę zyskujesz:

  • wsparcie specjalisty z branży switchów przemysłowych przy zakupie urządzenia
  • nawet do 5 lat gwarancji na wybrane produkty
  • pomoc techniczną przy wdrożeniu swojego projektu
  • niezawodne produkty renomowanych producentów w atrakcyjnych cenach
  • darmowe testy wybranych switchów

Wybierz przemysłowy switch światłowodowy, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem produktu:


Produkty porównywane (0)


IES215-1F

IES215-1F

Niezarządzalny, 4-portowy switch Ethernet z jednym portem światłowodowym o końcówce SC/ST. Obudowa IP40, ..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 613,70 zł 466,22 zł Dostawa: 1-2 dni

IES318-1F

IES318-1F

Niezarządzalny switch przemysłowy z 7 portami Fast Ethernet i 1 portem światłowodowym SC/ST. IES318-1F to..

Darmowa dostawa


Cena: 932,45 zł 556,61 zł Dostawa: Do potwierdzenia

IES215-2F

IES215-2F

Niezarządzalny switch Ethernetowy z 3 portami 10/100BaseT(X) i 2 portami światłowodowymi SC/ST. IES215-2F..

Darmowa dostawa


Cena: 751,67 zł 566,13 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS215-1F-4POE

IPS215-1F-4POE

Niezarządzalny, 5-portowy switch przemysłowy z 4 portami Ethernet 10/100M w wersji PoE i 1 portem światło..

Darmowa dostawa


Cena: 832,54 zł 585,16 zł Dostawa: 5-10 dni

IES318-2F

IES318-2F

Niezarządzalny przemysłowy switch Ethernetowy z 6 portami 10/100BaseT(X) i 2 portami światłowodowymi SC/S..

Darmowa dostawa


Cena: 1.170,31 zł 627,97 zł Dostawa: Do potwierdzenia

IES206-2GS

IES206-2GS

Niezarządzalny switch przemysłowy z 4 portami Ethernet i 2 portami Gigabit SFP. IES206-2GS jest przemysło..


Cena: 794,48 zł 689,82 zł Dostawa: 5-10 dni

IES206-2GF

IES206-2GF

Przemysłowy niezarządzalny przełącznik Ethernet z 4 portami Ethernet i 2 portami światłowodowymi. IES206-..


Cena: 818,27 zł 713,61 zł Dostawa: 5-10 dni

IES206G-2GS

IES206G-2GS

Niezarządzalny, Gigabitowy switch przemysłowy z 4 portami Gigabit Ethernet i 2 slotami Gigabit SFP. IES20..


Cena: 837,30 zł 761,18 zł Dostawa: 5-10 dni

PS5010G-2GS-8PoE

PS5010G-2GS-8PoE

Zarządzalny, 10-portowy switch Ethernetowy z 8 portami Gigabit Ethernet PoE i 2 portami Gigabit SFP. PS50..


Cena: 903,90 zł 761,18 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS316-2GC-4POE

IPS316-2GC-4POE

Niezarządzalny, 6-portowy switch przemysłowy z 4 portami Ethernet 10/100M w wersji PoE i 2 portami gigabi..

Darmowa dostawa


Cena: 1.156,04 zł 808,75 zł Dostawa: 5-10 dni

EISK5-100TF

EISK5-100TF

Przemysłowy niezarządzalny przełącznik z 4 portami Ethernet i 1 portem światłowodowym. Przełącznik Skorpi..


Cena: 827,78 zł Dostawa: 5-10 dni

ES2010G-2GS

ES2010G-2GS

Przemysłowy, niezarządzalny przełącznik z 8 portami Gigabit Ethernet i 2 slotami Gigabit SFP. ES2010G-2GS..


Cena: 1.070,41 zł 875,36 zł Dostawa: 5-10 dni

IES2010-2GS

IES2010-2GS

Przemysłowy Switch Ethernetowy z 8 portami Fast Ethernet i 2 portami Gigabit SFP. IES2010-2GS to przemysł..


Cena: 1.032,35 zł 875,36 zł Dostawa: 5-10 dni

ES209G-1GF

ES209G-1GF

Przemysłowy switch niezarządzalny z 8 portami GbE, gigabitowym portem światłowodowym i redundantnym zasil..


Cena: 1.127,50 zł 903,90 zł Dostawa: 5-10 dni

NS-205F

NS-205F

Przemysłowy przełącznik Ethernet z 4 portami Ethernetowymi i 1 portem światłowodowym. NS-205F / NSM-205F ..


Cena: 946,72 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

ES2010G-2GF

ES2010G-2GF

Przemysłowy, niezarządzalny przełącznik z 8 portami Gigabit Ethernet i 2 portami światłowodowymi. ES2010G..


Cena: 1.141,77 zł 960,99 zł Dostawa: 5-10 dni

NS-205AF

NS-205AF

Przemysłowy Switch Ethernetowy z 4x portami Ethernet i 1x portem światłowodowym. NS-205AF / NSM-205AF to ..


Cena: 970,50 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

ES1026-2F

ES1026-2F

Przemysłowy przełącznik Ethernet z 24 portami 10Base-T/100BaseTX i 2 portami światłowodowymi. ES1026-2F o..


Cena: 1.156,04 zł 989,53 zł Dostawa: 5-10 dni

NSM-205AF

NSM-205AF

Przemysłowy przełącznik Ethernetowy z 4 portami Ethernet, 1 port światłowodowym i metalową obudową. NS-20..


Cena: 1.113,23 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

NSM-205PF

NSM-205PF

Przemysłowy przełącznik Ethernet PoE z 4 portami Ethernet, 1 portem światłowodowym i metalową obudow..


Cena: 1.117,98 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

NSM-205F

NSM-205F

Przemysłowy przełącznik Ethernet z 4 portami Ethernetowymi, 1 portem światłowodowym i metalową obudową. N..


Cena: 1.122,74 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

NS-206AF

NS-206AF

Przemysłowy przełącznik Ethernetowy z 4 portami Ethernet i 2 portami światłowodowymi. NS-206AF / NSM-206A..


Cena: 1.194,10 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

IPS3110-2GC-8POE

IPS3110-2GC-8POE

Przemysłowy niezarządzalny Switch Ethernetowy z 8 portami PoE 10/100M Ethernet i 2 portami Gigabit Combo...


Cena: 1.584,21 zł 1.217,89 zł Dostawa: 5-10 dni

IES615-1F-2D(RS-232)

IES615-1F-2D(RS-232)

Przemysłowy przełącznik Ethernetowy z 4 portami 10/100Mbps, 1 portem światłowodowym i 2 portami RS-232. I..

Darmowa dostawa


Cena: 1.241,68 zł Dostawa: 5-10 dni

NS-209F

NS-209F

Przemysłowy niezarządzalny przełącznik Ethernetowy z 8 portami Ethernet i 1 portem światłowodowym. NS-209..


Cena: 1.317,79 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

IES6312-8GP4GS-2P48-120W

IES6312-8GP4GS-2P48-120W

Przemysłowo zarządzany przełącznik z 8x Gigabit PoE, 4x Gigabit SFP i podwójne zasilanie 48VDC (120W).Ser..

W magazynie


Cena: 1.332,07 zł Dostawa: 1-2 dni

IES6312-8GT4GS-2P48

IES6312-8GT4GS-2P48

Przemysłowo zarządzany przełącznik z 8x porty miedziane, 4x SFP i podwójne zasilanie 12~48VDC. Seria IES6..


Cena: 1.332,07 zł Dostawa: 5-10 dni

IES615-1F-2D(RS-485)

IES615-1F-2D(RS-485)

Przemysłowy przełącznik Ethernetowy z 4 portami 10/100Mbps, 1 portem światłowodowym i 2 portami RS-485/42..

Darmowa dostawa


Cena: 1.355,85 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS716-2GC-4POE

IPS716-2GC-4POE

Zarządzalny, redundantny Switch przemysłowy z 4 portami 10/100M Ethernet i 2 portami Gigabit Combo SFP. I..


Cena: 1.760,23 zł 1.355,85 zł Dostawa: 5-10 dni

IES618-2F

IES618-2F

Zarządzalny 8-portowy, redundantny switch, posiada 6 portów Ethernet i 2 porty światłowodowe. Gwarancja p..

Darmowa dostawa


Cena: 1.579,45 zł 1.379,64 zł Dostawa: 5-10 dni

IES6312-8GP4GS-2P48-240W

IES6312-8GP4GS-2P48-240W

Przemysłowo zarządzany przełącznik z 8x Gigabit PoE, 4x porty SFP i podwójne zasilanie 48VDC (240W).Seria..


Cena: 1.379,64 zł Dostawa: 5-10 dni

IES716-2GS

IES716-2GS

Zarządzalny 6-portowy, redundantny switch, posiada 4 porty Ethernet i 2 porty Gigabit SFP. Gwarancja prod..

Darmowa dostawa


Cena: 1.579,45 zł 1.379,64 zł Dostawa: 5-10 dni

NS-205PF

NS-205PF

Przemysłowy przełącznik Ethernet PoE z 4x portami Ethernet i 1x port światłowodowy. NS-205PF / NSM-205PF ..


Cena: 1.389,15 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

NS-205PF-24V

NS-205PF-24V

Przemysłowy przełącznik Ethernet PoE z 4 portami Ethernet, 1 portem światłowodowym i napięciem wejściowym..


Cena: 1.389,15 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

NSM-205PF-24V

NSM-205PF-24V

Przemysłowy przełącznik Ethernet PoE z 4 portami Ethernet, 1 portem światłowodowym, napięciem wejściowym ..


Cena: 1.389,15 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

IES615-1F-2DI(3IN)

IES615-1F-2DI(3IN)

Przemysłowy zarządzalny przełącznik Ethernetowy z 4 portami 10/100Mbps, 1 portem światłowodowym i 2 porta..


Cena: 1.403,43 zł Dostawa: 5-10 dni

NSM-206AF

NSM-206AF

Przemysłowy przełącznik Ethernet z 4- portami Ethernet, 2- portami światłowodowymi i metalową obudową. NS..


Cena: 1.441,48 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

IES615-2F-2D(RS-232)

IES615-2F-2D(RS-232)

Przemysłowy przełącznik Ethernetowy z 3 portami 10/100Mbps, 2 portami światłowodowymi i 2 portami RS-232...

Darmowa dostawa


Cena: 1.451,00 zł Dostawa: 5-10 dni

IES618-2F-P220

IES618-2F-P220

Zarządzalny 8-portowy, redundantny switch, posiada 6 portów Ethernet i 2 porty światłowodowe. Gwarancja p..


Cena: 1.489,06 zł Dostawa: 5-10 dni

NSM-209F

NSM-209F

Przemysłowy niezarządzalny przełącznik Ethernetowy z 8 portami Ethernet, 1 portem światłowodowym i metalo..


Cena: 1.498,57 zł Dostawa: 2-3 tygodnie


Przeglądasz 1 do 40 z 143 (4 stron)