komunikacja przemysłowa
CONSTEEL_Electronics

Zarejestruj konto firmowe na consteel-electronics.com i odbierz 5% rabatu na dowolne zamówienie!

Szukasz urządzenia o innej specyfikacji lub niższej cenie? Skontaktuj się z nami i negocjuj cenę pod projekt!

Zapytania ofertowe B2B i zamówienia e-mail prosimy kierować na adres: sklep@consteel-electronics.com

Niezarządzalne



Produkty porównywane (0)


IES235

IES235

Przemysłowy, ekonomiczny switch Ethernetowy z 5 portami 10/100BaseT(X). IES235 to metalowy, niezarządzaln..

W magazynie


Cena: 194,45 zł 176,08 zł Dostawa: 1-2 dni

IES2005-5T-P48

IES2005-5T-P48

Najnowszy, przemysłowy switch Ethernetowy z 5 portami 10/100BaseT(X) i zasilaniem 12~48VDC lub 24VAC. IES..

W magazynie


Cena: 205,25 zł 194,45 zł Dostawa: 1-2 dni

IES215

IES215

Przemysłowy niezarządzalny Switch Ethernetowy z 5 portami 10/100BaseT(X). IES215 to aluminiowy, niezarząd..

W magazynie


Cena: 302,48 zł 225,56 zł Dostawa: 1-2 dni

IES338

IES338

Przemysłowy niezarządzalny Switch Ethernetowy z 8 portami 10/100BaseT(X). IES338 jest metalowym, niezarzą..

W magazynie


Cena: 322,79 zł 296,00 zł Dostawa: 1-2 dni

IES2008-8T-P48

IES2008-8T-P48

Najnowszy, przemysłowy switch Ethernetowy z 8 portami 10/100BaseT(X) i zasilaniem 12~48VDC lub 24VAC. IES..

W magazynie


Cena: 345,69 zł 302,48 zł Dostawa: 1-2 dni

NS-205 CR

NS-205 CR

Przemysłowy niezarządzalny 5-portowy przełącznik Ethernet. NS-205 / NS-205A / NS-105A ma 5 portów Etherne..


Cena: 306,80 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

PS1005G-1GT-4PoE

PS1005G-1GT-4PoE

Przemysłowy niezarządzalny Switch z 5 portami Ethernet Gigabit PoE. Przełącznik PS1005G-1GT-4PoE z 5 port..


Cena: 345,69 zł 308,96 zł Dostawa: 5-10 dni

EIBA5-100TR

EIBA5-100TR

Przemysłowe niezarządzane przełączniki serii BAS do szaf o małej głębokości i systemów okablowania z 5 po..


Cena: 356,49 zł Dostawa: 5-10 dni

NS-208A CR

NS-208A CR

Przemysłowy niezarządzalny 8-portowy przełącznik Ethernet 10/100 Mb/s. NS-208A / NSM-208A posiada 8 portó..


Cena: 384,58 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

NS-205A CR

NS-205A CR

Przemysłowy niezarządzalny 5 portowy przełącznik Ethernetowy z wejściem zasilania 12 ~ 56VDC. NS-205 / NS..


Cena: 393,22 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

NS-105A CR

NS-105A CR

Przemysłowy niezarządzalny 5 portowy przełącznik Ethernetowy z wejściem zasilania 12 ~ 56VDC. NS-205 / NS..


Cena: 406,18 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

EISK5-100T

EISK5-100T

Przemysłowy niezarządzalny przełącznik Ethernet z 5 portami Fast Ethernet. Przełącznik EISK5-100T Skorpio..


Cena: 410,50 zł Dostawa: 5-10 dni

NS-208 CR

NS-208 CR

Przemysłowy niezarządzalny 8 portowy przełącznik Ethernet z wejściem zasilania 10 ~ 30VDC. NS-208 / NSM-1..


Cena: 432,11 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

EIBA5-100T

EIBA5-100T

Przemysłowe niezarządzane przełączniki serii BAS do szaf o małej głębokości i systemów okablowania z 5 po..


Cena: 436,43 zł Dostawa: 5-10 dni

IES215-1F

IES215-1F

Niezarządzalny, 4-portowy switch Ethernet z jednym portem światłowodowym o końcówce SC/ST. Obudowa IP40, ..

Darmowa dostawa


Cena: 557,42 zł 449,39 zł Dostawa: 5-10 dni

NS-205G CR

NS-205G CR

Przemysłowy niezarządzany 5 portowy przełącznik Gigabit Ethernet. NS-205G / NS-205AG to 5 portowe niezarz..


Cena: 488,28 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

IES318

IES318

Niezarządzalny switch Ethernetowy z 8 portami 10/100BaseT(X). IES318 to niezarządzalny inteligentny przem..


Cena: 544,46 zł 501,25 zł Dostawa: 5-10 dni

NS-205PSE CR

NS-205PSE CR

Przemysłowy niezarządzalny Ethernet PoE z 5 portami Ethernet. NS-105PSE / NS-205PSE to 5-portowy niezarzą..


Cena: 514,21 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

IPS215-4POE

IPS215-4POE

Niezarządzalny, 5-portowy switch przemysłowy z 4 portami Ethernet 10/100M w wersji PoE i 1 portem Etherne..

Darmowa dostawa


Cena: 695,70 zł 527,17 zł Dostawa: 5-10 dni

IES215-2F

IES215-2F

Niezarządzalny switch Ethernetowy z 3 portami 10/100BaseT(X) i 2 portami światłowodowymi SC/ST. IES215-2F..

Darmowa dostawa


Cena: 682,73 zł 535,82 zł Dostawa: 5-10 dni

NS-205AG CR

NS-205AG CR

Przemysłowy niezarządzany 5 portowy przełącznik Gigabit Ethernet. NS-205G / NS-205AG to 5 portowe niezarz..


Cena: 535,82 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

IES318-1F

IES318-1F

Niezarządzalny switch przemysłowy z 7 portami Fast Ethernet i 1 portem światłowodowym SC/ST. IES318-1F to..

Darmowa dostawa


Cena: 846,94 zł 561,74 zł Dostawa: 5-10 dni

IES205G

IES205G

Niezarządzalny przemysłowy Switch Ethernetowy z 5 portami Gigabit Ethernet. IES205G to przemysłowy niezar..

Darmowa dostawa


Cena: 570,39 zł Dostawa: 5-10 dni

NSM-208A CR

NSM-208A CR

Przemysłowy niezarządzalny 8-portowy przełącznik Ethernet 10/100 Mbps z metalową obudową.NS-208A / NSM-20..


Cena: 570,39 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

NS-105PSE CR

NS-105PSE CR

Przemysłowy niezarządzalny Ethernet PoE z 5 portami Ethernet. NS-105PSE / NS-205PSE to 5-portowy niezarzą..


Cena: 591,99 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

IPS215-1F-4POE

IPS215-1F-4POE

Niezarządzalny, 5-portowy switch przemysłowy z 4 portami Ethernet 10/100M w wersji PoE i 1 portem światło..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 855,58 zł 626,56 zł Dostawa: 1-2 dni

ES208G

ES208G

Niezarządzalny przemysłowy Switch Ethernetowy z 8 portami 10/100/1000BaseT(X). ES208G to niezarządzalny p..

Darmowa dostawa


Cena: 734,59 zł 635,20 zł Dostawa: 5-10 dni

IES318-2F

IES318-2F

Niezarządzalny przemysłowy switch Ethernetowy z 6 portami 10/100BaseT(X) i 2 portami światłowodowymi SC/S..

Darmowa dostawa


Cena: 1.062,99 zł 648,17 zł Dostawa: 5-10 dni

NS-208R CR

NS-208R CR

Przemysłowy niezarządzalny 8 portowy przełącznik Ethernet z certyfikatem EN50155. Przełącznik Ethernetowy..


Cena: 669,77 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

EISK5-100TH

EISK5-100TH

5-portowy przemysłowy przełącznik diagnostyczny Plug and Play do debugowania protokołu. Przełączniki diag..


Cena: 687,05 zł Dostawa: 5-10 dni

NS-205AF

NS-205AF

Przemysłowy Switch Ethernetowy z 4x portami Ethernet i 1x portem światłowodowym. NS-205AF / NSM-205AF to ..


Cena: 695,70 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

NS-205F

NS-205F

Przemysłowy przełącznik Ethernet z 4 portami Ethernetowymi i 1 portem światłowodowym. NS-205F / NSM-205F ..


Cena: 695,70 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

IES206-2GS

IES206-2GS

Niezarządzalny switch przemysłowy z 4 portami Ethernet i 2 portami Gigabit SFP. IES206-2GS jest przemysło..


Cena: 721,62 zł Dostawa: 5-10 dni

NS-205PF

NS-205PF

Przemysłowy przełącznik Ethernet PoE z 4x portami Ethernet i 1x port światłowodowy. NS-205PF / NSM-205PF ..


Cena: 730,27 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

IES206-2GF

IES206-2GF

Przemysłowy niezarządzalny przełącznik Ethernet z 4 portami Ethernet i 2 portami światłowodowymi. IES206-..


Cena: 743,23 zł Dostawa: 5-10 dni

EISK5-100TF

EISK5-100TF

Przemysłowy niezarządzalny przełącznik z 4 portami Ethernet i 1 portem światłowodowym. Przełącznik Skorpi..


Cena: 751,87 zł Dostawa: 5-10 dni

NSM-108 CR

NSM-108 CR

Przemysłowy niezarządzalny 8 portowy przełącznik Ethernet z wejściem zasilania 10 ~ 30VDC i metalową obud..


Cena: 751,87 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

EISK5-GT

EISK5-GT

Przemysłowy niezarządzalny przełącznik Ethernetowy z 5 portami Gigabit Ethernet. Przełącznik gigabitowy E..


Cena: 760,51 zł Dostawa: 5-10 dni

EISK5-GTH

EISK5-GTH

5-portowy przemysłowy przełącznik diagnostyczny Plug and Play do debugowania protokołu. Przełączniki diag..


Cena: 760,51 zł Dostawa: 5-10 dni

EISK8-100T

EISK8-100T

Przemysłowy niezarządzalny przełącznik Ethernet z 8 portami Fast Ethernet. Przełącznik EISK8-100T Skorpio..


Cena: 760,51 zł Dostawa: 5-10 dni


Przeglądasz 1 do 40 z 124 (4 stron)