Menu
Your Cart

Górnictwo

Rozwiązania smart dla branży górniczej pozwalają na optymalizację procesów i zwiększenie wydajności. Dlatego, aby zwiększyć wydobycie, zredukować koszty i poprawić bezpieczeństwo branża górnicza systematycznie powinna wprowadzać rozwiązania z zakresu nowoczesnych technologii smart.

Górnictwo 4.0- Inteligentne rozwiązania dla kopalni

Inteligentne systemy zapewniają łączność pomiędzy czujnikami umieszczonymi pod powierzchnią na urządzeniach i stacją kontrolą. Dzięki zintegrowanym rozwiązaniom komunikacyjnym do łączenia danych naziemnych i podziemnych można zwiększyć bezpieczeństwo i stabilność sieci. Urządzenia i ich stan jest na bieżąco monitorowany, a w przypadku awarii uruchamiany jest alarm, który może pomóc w zapobieganiu wypadku. Inteligentne rozwiązania dedykowane dla branży górniczej pozwalają realnie zmniejszyć ilość wypadków z udziałem ludzi. Pobieranie licznych danych daje obraz tego co dzieje się w tunelach kopalni i umożliwia stworzenie bezzałogowego wydobycia, które jest bardziej wydajne niż wydobycie załogowe. Stworzenie systemów monitorowania bezpieczeństwa, bezprzewodowego sterowania sprzętem i komunikacji bezprzewodowej wszystko to oraz wiele innych rozwiązań powoduje, że górnictwo zmienia się i przechodzi w następną fazę najnowocześniejszych rozwiązań przemysłowych.

Polecane produkty:


FIP-32W
2-3 tygodnie
Producent: Ruggedtech Systems Model: FIP-32W
Przemysłowy monitor o przekątnej ekranu 32 cale. Obudowa wykonana ze stali nierdzewnej zapewniająca ochronę o stopniu IP65.Przemysłowy pełny monitor ze stali nierdzewnej o stopniu ochrony IP65 z wyłączoną powłoką powierzchniową i wyświetlaczem z podświetleniem LED. Monitor posiada wejście Full-HD 1080p, a dodatkowo na specjalne zamówienie może być wyposażony w zintegrowane głośniki. Cechy: Podświetlenie LED wyświetlacz Wejście Full-HD 10..
0.00 zł
NP301 NP301
W magazynie
Producent: 3onedata Model: NP301
Przemysłowy serwer portów szeregowych RS-232/422/485 z jednym portem Ethernet i zakresem temperatur pracy od -40°C do 75°C. Zaprojektowany jest do szybkiego podłączenia urządzeń wyposażonych w port szeregowy do sieci Ethernet. Ten przemysłowy serwer portów szeregowych jest wyposażony w 1 port RS-232/422/485 (RS-232 w DB9, RS-485/422 na 5-bitowym terminalu śrubowym) oraz jeden port 10/100Base-T(X). Funkcjonalność serwera portów sprawia, że je..
330.82 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.