komunikacja przemysłowa
CONSTEEL_Electronics

Zarejestruj konto firmowe na consteel-electronics.com i odbierz 3% rabatu na dowolne zamówienie!

Patchcordy



Kategorie:

Produkty porównywane (0)


Patchcord RJ45 - 1M

Patchcord RJ45 - 1M

Patchcord Ethernetowy RJ45, kat. 6, FTP, 1 metr długości, szary (PP6-1M). Specyfikacja: Kolor: SzaryDługo..


Cena: 13,05 zł Dostawa: 2-3 dni

SC/UPC-SC/UPC, MM, 1M

SC/UPC-SC/UPC, MM, 1M

Wielomodowy patchcord światłowodowy Qoltec SC/UPC - SC/UPC simplex MM 50/125 OM2, 1 metr długości. Patchc..


Cena: 26,10 zł Dostawa: 2-3 dni

SC/UPC-SC/UPC, SM, 1M

SC/UPC-SC/UPC, SM, 1M

Jednomodowy patchcord światłowodowy Qoltec SC/UPC - SC/UPC simplex SM 9/125 G652D, 1 metr długości. Patch..


Cena: 26,10 zł Dostawa: 2-3 dni

SC/UPC-SC/UPC, MM, 2M

SC/UPC-SC/UPC, MM, 2M

Wielomodowy patchcord światłowodowy Qoltec SC/UPC - SC/UPC simplex MM 50/125 OM2, 2 metry długości. Patch..


Cena: 30,45 zł Dostawa: 2-3 dni

SC/UPC-SC/UPC, SM, 2M

SC/UPC-SC/UPC, SM, 2M

Jednomodowy patchcord światłowodowy Qoltec SC/UPC - SC/UPC simplex SM 9/125 G652D, 2 metr długości. Patch..


Cena: 30,45 zł Dostawa: 2-3 dni


Przeglądasz 1 do 5 z 5 (1 stron)