Menu
Your Cart

Przemysłowe moduły SFP

Co to przemysłowy moduł SFP?

W tej kategorii znajdziesz przemysłowe moduły SFP, które pełnią funkcje nadajniko-odbiornika. Moduły SFP rozszerzają funkcję urządzenia o dodatkowe standardy komunikacyjne. Moduł SFP jest małych rozmiarów i można go bezpośrednio podłączyć do portu sieciowego urządzenia.

Do czego służą moduły SFP?

Moduły SFP mają za zadanie ułatwić i usprawnić transmisję danych na znacznych odległościach. Tego typu zastosowanie przekłada się na tworzenie szybkiej i przepustowej sieci na dużym obszarze.

Przemysłowe moduły SFP do pracy w szerokim zakresie temperatur

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie przemysłowe moduły SFP, których jakość potwierdzona jest między innymi przez certyfikaty takie jak CE, FDA czy C-TICK. Wszystkie dostępne modele mogą pracować w ciężkich warunkach przemysłowych w zakresie temperatur od -40°C do 85°C. W sprzedaży dostępne są moduły SFP jednomodowe i wielomodowe z zróżnicowaną odległością transmisją danych. Sprawdź dokładną specyfikację poszczególnych modeli poniżej:

SW1815
5-10 dni
Producent: 3onedata Model: SW1815
Przemysłowy moduł Gigabit SFP, wielomodowy, 850nm, odległość transmisji 550m. Cechy:Obsługa IEEE802.3ae, standard SFF-8431Szybkość transmisji wynosi 1,25 Gb/sZłącze LC duplex typu Hot pluggableNapięcie robocze wynosi 3.3VZgodny z RoHSTemperatura pracy od -40°C do 85°CSpecyfikacja:Interfejs:Złącza: Duplex LC ConnectorMechaniczne:Wymiary (WxHxD): 13.7mm x 12.7mm x 57.2mmCertyfikaty: CE, FDA, C-TICKGwarancja: 12 miesięcy..
0.00 zł
SW2825I
5-10 dni
Producent: 3onedata Model: SW2825I
Przemysłowy moduł Gigabit SFP, wielomodowy, 1310nm, odległość transmisji 2km. Cechy:Obsługa IEEE802.3ae, standard SFF-8431Szybkość transmisji wynosi 1,25 Gb/sZłącze LC duplex typu Hot pluggableNapięcie robocze wynosi 3.3VZgodny z RoHSTemperatura pracy od -40°C do 85°CSpecyfikacja:Interfejs:Złącza: Duplex LC ConnectorMechaniczne:Wymiary (WxHxD): 13.7mm x 12.7mm x 57.2mmCertyfikaty: CE, FDA, C-TICKGwarancja: 12 miesięcy..
0.00 zł
SW3825DI-342
5-10 dni
Producent: 3onedata Model: SW3825DI-342
Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednomodowy, 1310nm, odległość transmisji 10km. Cechy:Obsługa IEEE802.3ae, standard SFF-8431Szybkość transmisji wynosi 1,25 Gb/sZłącze LC duplex typu Hot pluggableNapięcie robocze wynosi 3.3VZgodny z RoHSTemperatura pracy od -40°C do 85°CSpecyfikacja:Interfejs:Złącza: Duplex LC ConnectorMechaniczne:Wymiary (WxHxD): 13.7mm x 12.7mm x 57.2mmCertyfikaty: CE, FDA, C-TICKGwarancja: 12 miesięcy..
0.00 zł
SW3825DI-442
5-10 dni
Producent: 3onedata Model: SW3825DI-442
Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednomodowy, 1310nm, odległość transmisji 20km. Cechy:Obsługa IEEE802.3ae, standard SFF-8431Szybkość transmisji wynosi 1,25 Gb/sZłącze LC duplex typu Hot pluggableNapięcie robocze wynosi 3.3VZgodny z RoHSTemperatura pracy od -40°C do 85°CSpecyfikacja:Interfejs:Złącza: Duplex LC ConnectorMechaniczne:Wymiary (WxHxD): 13.7mm x 12.7mm x 57.2mmCertyfikaty: CE, FDA, C-TICKGwarancja: 12 miesięcy..
0.00 zł
SW3825DI-542
5-10 dni
Producent: 3onedata Model: SW3825DI-542
Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednomodowy, 1310nm, odległość transmisji 40km. Cechy:Obsługa IEEE802.3ae, standard SFF-8431Szybkość transmisji wynosi 1,25 Gb/sZłącze LC duplex typu Hot pluggableNapięcie robocze wynosi 3.3VZgodny z RoHSTemperatura pracy od -40°C do 85°CSpecyfikacja:Interfejs:Złącza: Duplex LC ConnectorMechaniczne:Wymiary (WxHxD): 13.7mm x 12.7mm x 57.2mmCertyfikaty: CE, FDA, C-TICKGwarancja: 12 miesięcy..
0.00 zł
SW4825I-542
5-10 dni
Producent: 3onedata Model: SW4825I-542
Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednomodowy, 1550nm, odległość transmisji 40km. Cechy:Obsługa IEEE802.3ae, standard SFF-8431Szybkość transmisji wynosi 1,25 Gb/sZłącze LC duplex typu Hot pluggableNapięcie robocze wynosi 3.3VZgodny z RoHSTemperatura pracy od -40°C do 85°CSpecyfikacja:Interfejs:Złącza: Duplex LC ConnectorMechaniczne:Wymiary (WxHxD): 13.7mm x 12.7mm x 57.2mmCertyfikaty: CE, FDA, C-TICKGwarancja: 12 miesięcy..
0.00 zł
SW4825I-742
5-10 dni
Producent: 3onedata Model: SW4825I-742
Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednomodowy, 1550nm, odległość transmisji 80km. Cechy:Obsługa IEEE802.3ae, standard SFF-8431Szybkość transmisji wynosi 1,25 Gb/sZłącze LC duplex typu Hot pluggableNapięcie robocze wynosi 3.3VZgodny z RoHSTemperatura pracy od -40°C do 85°CSpecyfikacja:Interfejs:Złącza: Duplex LC ConnectorMechaniczne:Wymiary (WxHxD): 13.7mm x 12.7mm x 57.2mmCertyfikaty: CE, FDA, C-TICKGwarancja: 12 miesięcy..
0.00 zł
SW4825I-942
5-10 dni
Producent: 3onedata Model: SW4825I-942
Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednomodowy, 1550nm, odległość transmisji 120km. Cechy:Obsługa IEEE802.3ae, standard SFF-8431Szybkość transmisji wynosi 1,25 Gb/sZłącze LC duplex typu Hot pluggableNapięcie robocze wynosi 3.3VZgodny z RoHSTemperatura pracy od -40°C do 85°CSpecyfikacja:Interfejs:Złącza: Duplex LC ConnectorMechaniczne:Wymiary (WxHxD): 13.7mm x 12.7mm x 57.2mmCertyfikaty: CE, FDA, C-TICKGwarancja: 12 miesięcy..
0.00 zł
SWB3825I
5-10 dni
Producent: 3onedata Model: SWB3825I
Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednowłóknowy, TX1310/RX1550, odległość transmisji 20km. Cechy:Obsługa IEEE802.3ae, standard SFF-8431Szybkość transmisji wynosi 1,25 Gb/sZłącze LC duplex typu Hot pluggableNapięcie robocze wynosi 3.3VZgodny z RoHSTemperatura pracy od -40°C do 85°CSpecyfikacja:Interfejs:Złącza: Duplex LC ConnectorMechaniczne:Wymiary (WxHxD): 13.7mm x 12.7mm x 57.2mmCertyfikaty: CE, FDA, C-TICKGwarancja: 12 miesięcy..
0.00 zł
SWB4825I-442
5-10 dni
Producent: 3onedata Model: SWB4825I-442
Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednowłóknowy, TX1550/RX1310, odległość transmisji 20km. Cechy:Obsługa IEEE802.3ae, standard SFF-8431Szybkość transmisji wynosi 1,25 Gb/sZłącze LC duplex typu Hot pluggableNapięcie robocze wynosi 3.3VZgodny z RoHSTemperatura pracy od -40°C do 85°CSpecyfikacja:Interfejs:Złącza: Duplex LC ConnectorMechaniczne:Wymiary (WxHxD): 13.7mm x 12.7mm x 57.2mmCertyfikaty: CE, FDA, C-TICKGwarancja: 12 miesięcy..
0.00 zł
SWB4825I-542
5-10 dni
Producent: 3onedata Model: SWB4825I-542
Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednowłóknowy, TX1550/RX1490, odległość transmisji 40km. Cechy:Obsługa IEEE802.3ae, standard SFF-8431Szybkość transmisji wynosi 1,25 Gb/sZłącze LC duplex typu Hot pluggableNapięcie robocze wynosi 3.3VZgodny z RoHSTemperatura pracy od -40°C do 85°CSpecyfikacja:Interfejs:Złącza: Duplex LC ConnectorMechaniczne:Wymiary (WxHxD): 13.7mm x 12.7mm x 57.2mmCertyfikaty: CE, FDA, C-TICKGwarancja: 12 miesięcy..
0.00 zł
SWB4825I-642
5-10 dni
Producent: 3onedata Model: SWB4825I-642
Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednowłóknowy, TX1550/RX1490, odległość transmisji 60km.Cechy:Obsługa IEEE802.3ae, standard SFF-8431Szybkość transmisji wynosi 1,25 Gb/sZłącze LC duplex typu Hot pluggableNapięcie robocze wynosi 3.3VZgodny z RoHSTemperatura pracy od -40°C do 85°CSpecyfikacja:Interfejs:Złącza: Duplex LC ConnectorMechaniczne:Wymiary (WxHxD): 13.7mm x 12.7mm x 57.2mmCertyfikaty: CE, FDA, C-TICKGwarancja: 12 miesięcy..
0.00 zł
Wyświetlanie od 1 do 12 z 16 (2 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.