Menu
Your Cart

konwertery DALI na PROFINET

Przemysłowe konwertery DALI na PROFINET

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu DALI na PROFINET. DALI to cyfrowy system sterowania oświetleniem najczęściej wykorzystywany do sterowania oprawami oświetleniowymi i dodatkowymi efektami scenicznymi. Konwertery pozwalają np. na integrację zaawansowanych systemów kontroli oświetlenia DALI z siecią PROFINET (np. ze sterownikiem Siemens PLC).

Poznaj lepiej nasze konwertery DALI na PROFINET

Każdy konwerter DALI na PROFINET dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery DALI na PROFINET to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać standardowe złącza typu DALI 2.0 oraz Ethernet. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter DALI na PROFINET, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67848-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67848-B2
Przemysłowy konwerter DALI na PROFINET, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67848 pozwala na podłączenie systemów DALI (np. systemy oświetlenia) z siecią Profinet, m.in. sterowniki PLC Siemensa. Konwerter jest łatwy w instalacji i konfiguracji dzięki darmowemu oprogramowaniu SW67848 oraz konsoli DALI.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu "DALI Console" na twoim komputerze możesz:Skonfigurować sieć DALISkonfigurować urządzenia DALI (grup..
2,091.62 zł
Wyświetlanie od 1 do 1 z 1 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.