Menu
Your Cart

konwertery DeviceNet na USB

Przemysłowe konwertery DeviceNet na USB

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu DeviceNet na USB. DeviceNet to standard komunikacyjny wykorzystywany m.in. przez sterowniki PLC Allen-Bradley do łączenia urządzeń przemysłowych (czujników, urządzeń wykonawczych). Konwertery pozwalają np. na integrację systemów urządzeń sterujących DeviceNet z komputerem, poprzez port USB.

Poznaj lepiej nasze konwertery DeviceNet na USB

Każdy konwerter DeviceNet na USB dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy. Nasze konwertery DeviceNet na USB to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać standardowe złącza typu CAN oraz USB. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter DeviceNet na USB, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

I-7565-DNM CR I-7565-DNM CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: I-7565-DNM CR
Przemysłowy konwerter USB na DeviceNet Master. I-7565-DNM może reprezentować ekonomiczne rozwiązanie aplikacji DeviceNet i być urządzeniem nadrzędnym DeviceNet w sieci DeviceNet. Jest to "Predefiniowany zestaw połączenia Master-Slave". I-7565-DNM obsługuje funkcje Server and UCMM Group 2 tylko do komunikacji z urządzeniami slave. Ma niezależny port komunikacyjny CAN-Bus i ma możliwość pokrycia szerokiej gamy aplikacji DeviceNet.I-7565-DNM wykorzy..
1,402.59 zł
Wyświetlanie od 1 do 1 z 1 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.