Menu
Your Cart

Komputery modułowe

Komputery modułowe to kompletne jednopłytkowe komputery przemysłowe. Komputery typu COM są montowane na płytach głównych które pozwalają na łatwiejsze wyprowadzenie złącz zewnętrznych. Komputery modułowe dedykowane są do projektów o ograniczonej przestrzeni, w których wymagany jest niski pobór mocy i małe rozmiary, głównie w systemach wbudowanych.

COMC-E380 COMC-E380
2-3 tygodnie
Producent: Quanmax Model: COMC-E380
Moduł COM Express® Compact Type 6 z procesorem Intel® Bay Trail SoC. Seria COMC-E380 jest modułem COM Express® Compact o ekstremalnym zakresie temperatur, dzięki czemu może pomóc projektantom w wydajnym i elastycznym wykonaniu solidnego, ultra-małego urządzenia wbudowanego do zastosowania w ekstremalnych warunkach przemysłowych i środowiskowych. Wyposażony w procesor Intel® Bay Trail, Atom ™ E3825 / E3845, jest również energooszczędną platformą z..
0.00 zł
COMM-E380 COMM-E380
2-3 tygodnie
Producent: Quanmax Model: COMM-E380
Moduł COM Express® Mini Type 10 z procesorem Intel® Bay Trail SoC. Seria COMM-E380 jest modułem COM Express® Mini o ekstremalnym zakresie temperatur, dzięki czemu może pomóc projektantom w wydajnym i elastycznym wykonaniu solidnego, ultra-małego urządzenia wbudowanego do zastosowania w ekstremalnych warunkach przemysłowych i środowiskowych. Wyposażony w procesor Intel® Bay Trail, Atom ™ E3825 / E3845, jest również energooszczędną platformą zapewn..
0.00 zł
CRRB-COM0 CRRB-COM0
2-3 tygodnie
Producent: Quanmax Model: CRRB-COM0
Ewaluacyjna płyta główna modułów COM Express® Basic / Compact / Mini. Seria CRRB-COM0 jest płytą nośną obsługującą moduł Typu 6 COM Express® Basic / Compact Module i Type 10 COM Express® Mini Module. Zapewnia programistom platformę ewaluacyjną lub referencyjną gotową do pracy, aby ulepszyć całkowity projekt systemu. Z pełną gamą interfejsów i interfejsów rozszerzeń, w tym DP, VGA, LVDS, USB3.0, USB2.0, COM, PS / 2, DIO, LPT, LAN, Audio, PCIe x..
0.00 zł
KEEX-200T KEEX-200T
2-3 tygodnie
Producent: Quanmax Model: KEEX-200T
Przemysłowy komputer modułowy Qseven® z procesorem ARM® Cortex®-A9. KEEX-200T jest modułem komputerowym Qseven® na bazie procesora i.MX6 Cortex®-A9™ firmy NXP® (dawniej Freescale®). Ze względu na bardzo małe rozmiary i bardzo niskie zużycie energii, jest to idealna platforma dla wbudowanych aplikacji przenośnych, mobilnych lub baterii w różnych segmentach, takich jak medycyna, testy / pomiary, transport, telekomunikacja, logistyka lub automatyka ..
0.00 zł
Wyświetlanie od 1 do 4 z 4 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.