Menu
Your Cart

Termostaty przemysłowe - systemy wentylacyjne, chłodnicze i klimatyzacje

Termostaty przemysłowe do pracy w trudnych warunkach


Kategoria ta zawiera szeroką ofertę termostatów przemysłowych, które znajdują zastosowanie przy systemach wentylacyjnych, klimatyzacjach, chłodniach czy wielu innych gałęziach przemysłu. Termostaty to urządzenia, których zadaniem jest sterowanie temperaturą w pomieszczeniu lub innych obszarach przemysłowych. Po zaprogramowaniu ustawień termostaty mają za zadanie obniżać lub zwiększać temperaturę. W zależności od rodzaju mogą być montowane w szafach oraz na ścianie. W przypadku, kiedy nie ma możliwości poprowadzenia okablowania należy zamontować termostaty pracujące w systemie zdalnym, które łączą z siecią WIFI.

Ze względu na przemysłowy charakter, termostaty mogą pracować w trudnych i wymagających warunkach. Charakteryzują się dużą precyzją, odpornością na przeciążenia i wibracje, różnorodnością wykonania i zastosowań. Proponowane przez nas termostaty, są to urządzenia wyprodukowane przez renomowane firmy z całego świata. Na każde urządzenie, kupujący otrzymuje gwarancję producencką oraz objęty jest wsparciem technicznym, z którego zawsze może skorzystać.

BAST-221C-B2
2-3 tygodnie
Producent: Contemporary Controls Model: BAST-221C-B2
Przemysłowy model przewodowego termostatu BAST-221C-B2 jest podłączony przez BACnet MS / TP za pomocą połączenia szeregowego EIA-485. Warstwa fizyczna EIA-485 może być bardzo skuteczna. Oferuje elastyczność i wygodę maksymalnej odległości segmentów do 1200 m / 4000 ft., Co pozwala na łańcuchowe łączenie urządzeń na tej samej magistrali i czyni go idealnym wyborem, gdy do instalacji potrzebne są długie segmenty. Komunikacja przy niższych prędkośc..
1,209.67 zł
BAST-221C-BW2
2-3 tygodnie
Producent: Contemporary Controls Model: BAST-221C-BW2
Model bezprzewodowego przemysłowego termostatu BAST-221C-BW2 jest podłączony przez BACnet / IP za pomocą połączenia bezprzewodowego do pobliskiego routera / punktu dostępowego Wi-Fi, który obsługuje IEEE 802.11b / g / n. Odpowiedni maksymalny zasięg wewnętrzny wynosi 115 stóp dla IEEE 802.11b, 125 stóp dla IEEE 802.11g i 225 stóp dla IEEE 802.11n, biorąc pod uwagę, że między routerem Wi-Fi a termostatami jest niewiele lub nie ma żadnych znaczącyc..
1,316.98 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.