Menu
Your Cart

konwertery Ethernet na Ethernet/IP

Przemysłowe konwertery Ethernet na Ethernet/IP

Ethernet oraz Ethernet IP to protokoły komunikacyjne wykorzystywane w automatyce przemysłowej między innymi do wymiany danych między serwerami, robotami, panelami HMI, czytnikami czy sterownikami PLC. Konwertery pozwalają na integrację systemów kontroli Ethernet z urządzeniami z protokołem Ethernet/IP (np. sterowniki Rockwell Automation).

Poznaj lepiej nasze konwertery Ethernet na Ethernet/IP

Każdy konwerter Ethernet na Ethernet/IP dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery Ethernet na Ethernet/IP to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać standardowe złącza typu Ethernet oraz RS-485. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter Ethernet na Ethernet/IP, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67668-A1
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67668-A1
Przemysłowy konwerter EtherNet/IP master na Ethernet, obudowa typu A, montaż na szynie DIN. HD67668-A1 jest konwerterem EtherNet/IP master na Ethernet, dzięki czemu można podłączyć niektóre urządzenia EtherNet/IP slave (np. mierniki, przełączniki itd.) do sieci Ethernet w celu wymiany informacji pomiędzy sieciami.Specyfikacja:Porty: 2xEthernetProtokół PROFINET: EtherNet/IP masterProtokół Ethernet: TCP or UDPPrędkośc transmisji PROFINET: 10/100 B..
2,615.72 zł
Wyświetlanie od 1 do 1 z 1 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.