Menu
Your Cart

Blokady dla włączników bezkontaktowych i kluczowych

Przemysłowe blokady dla włączników bezkontaktowych i kluczowych

W tej kategorii oferujemy blokady dla włączników bezkontaktowych i kluczowych. Wszystkie blokady w sprzedaży są w pełni przemysłowe posiadające odpowiednie certyfikaty i spełniają wszystkie niezbędne normy świadczące i potwierdzające ich jakość i niezawodność w stosowaniu przy projektach przemysłowych. Blokady posiadają funkcję zwalniania ucieczkowego oraz dwie opcje umiejscowienia rękojeści zarówno po lewej jak i po prawej stronie. Blokady są przeznaczone do pracy z wyłącznikami kluczowymi oraz wyłącznikami ryglującymi czy magnetycznymi. W zależności od używanych wyłączników, należy wybrać odpowiednie blokady.

Zastosuj blokady dla włączników bezkontaktowych i kluczowych by zwiększyć bezpieczeństwo

Zastosowanie blokad do wyłączników bezkontaktowych i kluczowych pozwala na zapobieganiu uruchomieniu maszyny, kiedy osoby ją obsługujące są w środku. Zapewnia bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko wypadku, związane z nieokreślonym włączeniem maszyny. Zapoznaj się z naszą ofertą blokad i zamów telefonicznie pod numerem tel. +48 58 380-36-44. 

GBA-1
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: GBA-1
Przemysłowa blokada dla włączników bezkontaktowych model GBA-1 firmy IDEM Safety z opcją zwalniania ucieczkowego.Blokadę dla wyłączników kluczowych GBA-1 można zamontować na zawiasowych lub przesuwnych bramach, aby zapobiec uruchomieniu maszyny kiedy obsługa jest w środku. Dostępna jest w dwóch rozmiarach dla mniejszych i większych wyłączników oraz z rękojeścią mocowaną po lewej lub prawej stronie. Opcjonalnie dla wyłączników kluczowych lub ryglu..
0.00 zł
GBL-1
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: GBL-1
Przemysłowa blokada dla włączników bezkontaktowych model GBL-1 firmy IDEM Safety z opcją zwalniania ucieczkowego.Blokadę dla wyłączników kluczowych GBL-1  można zamontować na zawiasowych lub przesuwnych bramach, aby zapobiec uruchomieniu maszyny kiedy obsługa jest w środku. Dostępna jest w dwóch rozmiarach dla mniejszych i większych wyłączników oraz z rękojeścią mocowaną po lewej lub prawej stronie. Opcjonalnie dla wyłączników kluczowych lub..
0.00 zł
GBN-1
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: GBN-1
Przemysłowa blokada dla włączników bezkontaktowych model GBN-1 firmy IDEM Safety z funkcją opcji zwalniania ucieczkowegoBlokadę dla wyłączników bezkontaktowych GBN-1 można zamontować np. w bramach, aby zapobiec uruchomieniu maszyny, kiedy grupa obsługujących jest w środku. Obsługa może użyć do 4 kłódek zapinanych na blokadę i zapobiec aktywacji wyłącznika poprzez przesunięcie rękojeści. Wyłączniki bezkontaktowe montuje się na aluminiowej płycie w..
0.00 zł
GBN-3
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: GBN-3
Przemysłowa blokada dla włączników bezkontaktowych model GBN-3 firmy IDEM Safety z funkcją natychmiastowego odblokowania wewnątrz.Blokadę dla wyłączników bezkontaktowych GBN-3 można zamontować np. w bramach, aby zapobiec uruchomieniu maszyny kiedy obsługa jest w środku. Obsługa może użyć do 4 kłódek zapinanych na blokadę i zapobiec aktywacji wyłącznika poprzez przesunięcie rękojeści. Wyłączniki bezkontaktowe montuje się na aluminiowej płycie w ce..
0.00 zł
Wyświetlanie od 1 do 4 z 4 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.