komunikacja przemysłowa
CONSTEEL_Electronics

Zarejestruj konto firmowe na consteel-electronics.com i odbierz 5% rabatu na dowolne zamówienie!

Szukasz urządzenia o innej specyfikacji lub niższej cenie? Skontaktuj się z nami i negocjuj cenę pod projekt!

Zapytania ofertowe B2B i zamówienia e-mail prosimy kierować na adres: sklep@consteel-electronics.com

Model1200-S

  • 3onedata
  • Kod produktu: Model1200-S
  • Dostawa: 1-2 dni
W magazynie / Bezpłatne testy Darmowa dostawa
  • 181,71 zł
  • Cena: 159,61 zł

Dostępne opcje:


Przemysłowy media konwerter Ethernet z 2 portami 10/100BaseT(X) Ethernet na port światłowodowy jednomodowy.

Model1200, 10/100M media konwerter, to ekonomiczne rozwiązanie typu "plug-and-play" dla rozszerzeń Ethernet 10Base-T lub 100Base-TX dalekiego zasięgu oraz dodatkowa korzyść z auto-negocjacji 10/100, co czyni go idealnym wyborem do planowania przyszłych aktualizacji sieci 10Base-T. Konwertery Ethernetowe Model1200 są kompaktowe i mają osłonione złącza Ethernet RJ45, połączenia światłowodowe SC/ST/FC. Wbudowane funkcje automatycznego wykrywania umożliwiają działanie sieci Ethernet w trybie pełny lub półdupleks bez konieczności konfiguracji!

Cechy:

  • Zgodny z IEEE802.1 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3 100Base-FX
  • Automatyczna negocjacja MDI / MDI-X, automatyczna negocjacja 10M / 100M
  • Obsługuje pełny / półdupleks, transparentny transfer punkt-punkt
  • Zasilanie zewnętrzne 5VDC
  • Plug-and-play, łatwa instalacja
  • Montaż w 19-calowej szafie RACK 2U

Specyfikacja:

Standardy

  • Zgodny z IEEE802.1 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3 100Base-FX

Interfejs

  • Prędkość portu RJ45: 10/100Mbps auto negocjacja
  • Prędkość światłowodu: 100 Mbps
  • Tryb pracy: Asynchroniczny, punkt-punkt
  • Odległość transmisji:
    • Port RJ45: 100m
    • Światłowód:
      • Jednomodowy: 20, 40, 60, 80, 100, 120km
      • Wielomodowy: 2 km
  • Kabel portu RJ45: UTP 5E
  • Złącze światłowodowe: SC, ST, FC
  • Kabel światłowodowy:
    • Jednomodowy: 8.3/125, 8.7/125, 9/125 lub 10/125 um
    • Wielomodowy: 50/125, 62.5/125 um
  • Długość fali: 850nm, 1310nm, 1550nm

Zasilanie

  • Zasilacz: Zewnętrzny 5VDC
  • Pobór mocy: 4W

Środowiskowe

  • Temperatura pracy: -10°C do 65°C
  • Temperatura przechowywania: -20 do 70°C
  • Wilgotność: 5% do 95% (bez kondensacji)

Wygląd

  • Wymiary: 94.0 mm x 71.0 mm x 26.0 mm
  • Obudowa: Metalowa
  • Kolor: Biały
  • Waga: 230g

Gwarancja producenta: 5 lat

Certyfikaty: FCC, CE, RoHS


Główne parametry techniczne
Ethernet 2x 10/100BaseT(X)
Rodzaj światłowodu Jednomodowy
Porty Światłowodowe 1x 10/100Base-FX
Cechy przemysłowe
Obudowa Metalowa
Temperatura pracy -10°C do 65°C
Napięcie wejściowe 5VDC
Certyfikaty i normy FCC, CE, RoHS
Gwarancja producenta 5 lat
Montaż Wolnostojący, szyna DIN

Napisz recenzję produktu

Uwaga: Nie używaj znaków HTML!
    Zły           Dobry

Produkty powiązane

Model1200-M

Cena: 145,06 zł

Indywidualne zapytanie ofertowe: Model1200-S


Model1200-S

Cena: 159,61 zł

Indywidualne zapytanie ofertowe: Model1200-S


Model1200-SS

Cena: 162,92 zł

Indywidualne zapytanie ofertowe: Model1200-S


Indywidualne zapytanie ofertowe:

Model1200-S