komunikacja przemysłowa
CONSTEEL_Electronics

Zapytania ofertowe B2B i zamówienia e-mail prosimy kierować na adres: sklep@consteel-electronics.com

Konwertery światłowodowe

Konwertery światłowodowe

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery światłowodowe wykorzystywane do wydłużenia transmisji magistral/interfejsów komunikacyjnych, które ze względu na swoją specyfikację nie mogą zapewnić komunikacji na dalekie odległości.

Konwertery światłowodowe – wydłuż transmisję interfejsów przemysłowych

W naszej ofercie posiadamy konwertery światłowodowe, wydłużające komunikację interfejsów opartych o technologie: USB, CAN, RS-232, RS-485 oraz Ethernet. Wybierz ten, którego potrzebujesz.

Dla Twojej wygody podzieliliśmy konwertery światłowodowe z tej kategorii na 5 rodzajów w zależności od ich budowy oraz obsługiwanej technologii.


Wzmocnione konwertery światłowodowe - dlaczego warto z nich korzystać i co je wyróżnia?

Charakterystyka konwerterów światłowodowych *ARTYKUŁ*


Kategorie:

Produkty porównywane (0)


Model1100-M

Model1100-M

Przemysłowy media konwerter, Ethernet 10/100M na światłowód wielomodowy, transmisja do 2 km, temperatura ..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 137,28 zł 115,50 zł Dostawa: 1-2 dni

Model1100-S

Model1100-S

Przemysłowy media konwerter, Ethernet 10/100M na światłowód jednomodowy, transmisja do 20 km, temperatura..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 141,61 zł 118,89 zł Dostawa: 1-2 dni

Model1100-SS

Model1100-SS

Przemysłowy media konwerter, Ethernet 10/100M na światłowód jednomodowy, jednowłóknowy, transmisja do 20 ..


Cena: 154,35 zł 133,33 zł Dostawa: 5-10 dni

FTC

FTC

Media konwerter Gigabit Ethernet PoE na światłowodowy port SFP w obudowie wodoszczelnej. FTC jest prostym..


Cena: 135,88 zł Dostawa: 5-10 dni

Model1200-M

Model1200-M

Przemysłowy media konwerter, 2 porty Ethernet 10/100M na światłowód wielomodowy, transmisja do 2 km, temp..


Cena: 164,16 zł 143,52 zł Dostawa: 5-10 dni

Model3010

Model3010

Przemysłowy media konwerter, Ethernet 10/100M na światłowodowy port SFP zgodny ze standardami IEEE802.1 1..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 163,48 zł 154,56 zł Dostawa: 1-2 dni

Model1200-S

Model1200-S

Przemysłowy media konwerter, 2 porty Ethernet 10/100M na światłowód jednomodowy, transmisja do 20 km, tem..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 179,78 zł 157,92 zł Dostawa: 1-2 dni

Model1200-SS

Model1200-SS

Przemysłowy media konwerter, 2 porty Ethernet 10/100M na światłowód jednomodowy, jednowłóknowy, transmisj..


Cena: 184,03 zł 161,19 zł Dostawa: 5-10 dni

Model3012-M

Model3012-M

Przemysłowy media konwerter, Gigabit Ethernet na światłowód wielomodowy, transmisja do 500m, temperatura ..

Darmowa dostawa


Cena: 283,26 zł 250,23 zł Dostawa: 5-10 dni

Model3011

Model3011

Przemysłowy media konwerter, Gigabit Ethernet na światłowodowy port SFP zgodny ze standardami IEEE802.3, ..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 286,62 zł 253,67 zł Dostawa: 1-2 dni

Model3012-S

Model3012-S

Przemysłowy media konwerter Gigabit Ethernet na światłowód jednomodowy, transmisja do 100 km, temperatura..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 290,14 zł 255,37 zł Dostawa: 1-2 dni

Model3012-SS

Model3012-SS

Przemysłowy media konwerter Gigabit Ethernet na światłowód jednomodowy, jednowłóknowy, transmisja do 10 k..


Cena: 292,99 zł 260,42 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC101B-F(M)

IMC101B-F(M)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter 10/100M na 100Base-FX, światłowód wielomodowy, transmisja do 2 km...

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 429,63 zł 375,62 zł Dostawa: 1-2 dni

IMC101B-F(S)

IMC101B-F(S)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter 10/100M na 100Base-FX, światłowód jednomodowy, transmisja do 20 km..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 457,32 zł 395,96 zł Dostawa: 1-2 dni

AC67700-10-S

AC67700-10-S

Jednomodowy moduł światłowodowy SFP do 10Km. Specyfikacja: Złącze: SFP SFP MSA lub CiscoMaksymalna o..


Cena: 420,37 zł Dostawa: 3-4 dni

MODEL277A-M

MODEL277A-M

Konwerter RS-232 na światłowód wielomodowy, maksymalna odległość transmisji do 2 km, złącze SC lub ST.&nb..


Cena: 420,54 zł Dostawa: 5-10 dni

SWV60100

SWV60100

Jednokanałowy wideo konwerter BNC na światłowód, do transmisji sygnału z kamer cyfrowych lub analogowych...


Cena: 433,11 zł Dostawa: 5-10 dni

IPMC101-F-POE

IPMC101-F-POE

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, Ethernet 10/100M w wersji PoE na światłowód 100Base-FX. Medi..

Darmowa dostawa


Cena: 581,73 zł 437,36 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC101B-F(SS)

IMC101B-F(SS)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter 10/100M na 100Base-FX, jednowłóknowy światłowód jednomodowy, trans..


Cena: 512,60 zł 441,69 zł Dostawa: 5-10 dni

MODEL277B-M

MODEL277B-M

Konwerter RS-485/422 na światłowód wielomodowy, maksymalna odległość transmisji do 2 km, złącze SC lub ST..


Cena: 443,81 zł Dostawa: 5-10 dni

MODEL277A-S

MODEL277A-S

Konwerter RS-232 na światłowód jednomodowy, maksymalna odległość transmisji do 20 km, złącze SC lub ST.&n..


Cena: 445,77 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC102B-F(M)

IMC102B-F(M)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, 2 porty Ethernet 10/100 Mb/s, światłowód wielomodowy, transmisja ..


Cena: 513,79 zł 446,79 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC102B-F(S)

IMC102B-F(S)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, 2 porty Ethernet 10/100 Mb/s, światłowód jednomodowy, transmisja ..


Cena: 525,38 zł 464,19 zł Dostawa: 5-10 dni

MODEL277B-S

MODEL277B-S

Konwerter RS-485/422 na światłowód jednomodowy, maksymalna odległość transmisji do 20 km, złącze SC lub S..


Cena: 467,34 zł Dostawa: 5-10 dni

MODEL277M

MODEL277M

Konwerter portu szeregowego RS-232/485/422 na światłowód wielomodowy, maksymalna odległość transmisji do ..


Cena: 471,33 zł Dostawa: 5-10 dni

MODEL277S

MODEL277S

Konwerter portu szeregowego RS-232/485/422 na światłowód jednomodowy, maksymalna odległość transmisji do ..


Cena: 499,65 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC102B-F(SS)

IMC102B-F(SS)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, 2 porty Ethernet 10/100 Mb/s, światłowód jednomodowy, jednowłókno..


Cena: 582,79 zł 507,80 zł Dostawa: 5-10 dni

RACK2000A

RACK2000A

Adapter do szafy typu RACK, posiada redundantne zasilanie i 14 slotów na media konwertery z serii Model11..


Cena: 509,54 zł Dostawa: 5-10 dni

RACK2000B

RACK2000B

Adapter do szafy typu RACK, posiada redundantne zasilanie i 16 slotów na media konwertery z serii Model11..


Cena: 552,01 zł Dostawa: 5-10 dni

IPMC101-SF-POE

IPMC101-SF-POE

Wzmocniony przemysłowy media konwerter z 10/100M Ethernet z funkcją PoE na światłowód 10/100Base-X w wers..


Cena: 581,73 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC101GT

IMC101GT

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, Gigabit Ethernet 10/100/1000M na światłowód, port SFP. Konwerter ..

Darmowa dostawa


Cena: 684,87 zł 589,08 zł Dostawa: 5-10 dni

AC67700-20-S

AC67700-20-S

Jednomodowy moduł światłowodowy SFP do 20Km. Specyfikacja: Złącze: SFP SFP MSA lub CiscoMaksymalna o..


Cena: 590,22 zł Dostawa: 3-4 dni

IPMC101GT-GS-POE

IPMC101GT-GS-POE

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, Gigabit Ethernet w wersji PoE na światłowód 1000Base-X w wersji S..


Cena: 853,49 zł 636,93 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC101GT-1GF(M)

IMC101GT-1GF(M)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, Gigabit Ethernet 10/100/1000M na światłowód wielomodowy, transmis..

Darmowa dostawa


Cena: 774,29 zł 660,24 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC102GT

IMC102GT

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, 2 porty Gigabit Ethernet 10/100/1000M na światłowód, port SFP.&nb..

Darmowa dostawa


Cena: 780,66 zł 665,29 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC101GT-1GF(S)

IMC101GT-1GF(S)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, Gigabit Ethernet 10/100/1000M na światłowód jednomodowy, transmis..

Darmowa dostawa


Cena: 799,77 zł 680,58 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC102GT-1GF(M)

IMC102GT-1GF(M)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, 2 porty Gigabit Ethernet 10/100/1000M na światłowód wielomodowy, ..

Darmowa dostawa


Cena: 825,29 zł 700,92 zł Dostawa: 5-10 dni

MC201-F(M)

MC201-F(M)

Konwerter CAN-bus na światłowód wielomodowy (SC/ST), odległość transmisji do 2 km, zasilanie 5VDC, temper..

Darmowa dostawa


Cena: 729,96 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC102GT-1GF(S)

IMC102GT-1GF(S)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, 2 porty Gigabit Ethernet 10/100/1000M na światłowód jednomodowy, ..

Darmowa dostawa


Cena: 863,59 zł 731,41 zł Dostawa: 5-10 dni

IPMC101GT-GF-POE

IPMC101GT-GF-POE

Wzmocniony, przemysłowy media konwerter, Gigabit Ethernet w wersji POE na światłowód 1000Base-FX.Media ko..

Darmowa dostawa


Cena: 985,12 zł 738,84 zł Dostawa: 5-10 dni


Przeglądasz 1 do 40 z 61 (2 stron)