komunikacja przemysłowa
CONSTEEL_Electronics

Zarejestruj konto firmowe na consteel-electronics.com i odbierz 3% rabatu na dowolne zamówienie!

Szukasz urządzenia o innej specyfikacji lub niższej cenie? Prześlij zapytanie ofertowe i negocjuj cenę pod projekt!

Zapytania ofertowe B2B i zamówienia e-mail prosimy kierować na adres: sklep@consteel-electronics.com

na Ethernet (Mediakonwertery)

Przemysłowe media konwertery

Przemysłowe media konwertery pozwalają na wydłużenie komunikacji Ethernetowej na znaczne odległości poprzez medium światłowodowe ze złączami SC/ST/FC.

Poznaj lepiej nasze media konwertery światłowodowe

Przygotowaliśmy dla Ciebie media konwertery różnego rodzaju, w zależności od rodzaju światłowodu, typu złącza, ilości portów Ethernetowych oraz typu obudowy i zakresu temperatur pracy. Każdy media konwerter dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynę DIN (standardowo lub za pomocą uchwytów montażowych), możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku przemysłowym o szerokim zakresie temperatur pracy od nawet -40°C do 85°C.

Dlaczego warto wybrać nasze produkty?

Media konwertery dostępne w naszym sklepie są zgodne z normami EMI, EMS, EN 61000 oraz IEC. W konkurencyjnej cenie otrzymują Państwo produkt przemysłowy, czego potwierdzeniem jest m.in. 5-letnia gwarancja producenta. Popularne modele media konwerterów są zawsze dostępne w magazynie, dzięki czemu dostawa jest błyskawiczna. Na specjalne życzenie umożliwiamy wypożyczenie dostępnych urządzeń na bezpłatne testy.

MODEL1100-MODEL

Dla Twojej wygody, podzieliliśmy nasze media konwertery zgodnie z technologią, którą obsługują. Wybierz tą, która Cię interesuje i zapoznaj się z dostępnymi urządzeniami:


Kategorie:

Produkty porównywane (0)


Model1100-M

Model1100-M

Przemysłowy media konwerter, Ethernet 10/100M na światłowód wielomodowy, transmisja do 2 km, temperatura ..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 140,96 zł 98,54 zł Dostawa: 1-2 dni

Model1100-S

Model1100-S

Przemysłowy media konwerter, Ethernet 10/100M na światłowód jednomodowy, transmisja do 20 km, temperatura..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 145,41 zł 100,28 zł Dostawa: 1-2 dni

FTC

FTC

Media konwerter Gigabit Ethernet PoE na światłowodowy port SFP w obudowie wodoszczelnej. FTC jest prostym..


Cena: 139,52 zł Dostawa: 5-10 dni

Model1100-SS

Model1100-SS

Przemysłowy media konwerter, Ethernet 10/100M na światłowód jednomodowy, jednowłóknowy, transmisja do 20 ..


Cena: 158,49 zł 141,26 zł Dostawa: 5-10 dni

Model1200-M

Model1200-M

Przemysłowy media konwerter Ethernet z 2 portami 10/100BaseT(X) Ethernet na port światłowodowy wielomodow..


Cena: 168,56 zł 147,37 zł Dostawa: 5-10 dni

Model3010

Model3010

Przemysłowy media konwerter z 1 portem Ethernet 10/100BaseT(X) i 1 gniazdem SFP. Wysoko wydajny konwerter..

Darmowa dostawa


Cena: 167,86 zł 158,70 zł Dostawa: 5-10 dni

Model1200-S

Model1200-S

Przemysłowy media konwerter Ethernet z 2 portami 10/100BaseT(X) Ethernet na port światłowodowy jednomodow..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 184,60 zł 162,15 zł Dostawa: 1-2 dni

Model1200-SS

Model1200-SS

Przemysłowy media konwerter Ethernet z 2 portami 10/100BaseT(X) Ethernet na port światłowodowy jednomodow..


Cena: 188,96 zł 165,51 zł Dostawa: 5-10 dni

Model1100M-M

Model1100M-M

Zarządzalny media konwerter z 1 portem 10/100BaseT(X) Ethernet i 1 wielomodowym portem światłowodowym 100..


Cena: 174,40 zł Dostawa: 5-10 dni

Model1100M-S

Model1100M-S

Zarządzalny media konwerter z 1 portem 10/100BaseT(X) Ethernet i 1 jednomodowym portem światłowodowym 100..


Cena: 183,12 zł Dostawa: 5-10 dni

Model3012-M

Model3012-M

Przemysłowy media konwerter Ethernet na światłowód wielomodowy z 1 portem Gigabit Ethernet i 1 portem świ..

Darmowa dostawa


Cena: 290,86 zł 256,93 zł Dostawa: 5-10 dni

Model3011

Model3011

Przemysłowy media konwerter Ethernet na światłowód z 1 portem Gigabit Ethernet i 1 slotem Gigabit SFP. Mo..

Darmowa dostawa


Cena: 294,30 zł 260,47 zł Dostawa: 5-10 dni

Model3012-S

Model3012-S

Przemysłowy media konwerter Ethernet na światłowód jednomodowy z 1 portem Gigabit Ethernet i 1 portem świ..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 297,92 zł 262,21 zł Dostawa: 1-2 dni

Model3012-SS

Model3012-SS

Przemysłowy media konwerter Ethernet na światłowód jednomodowy, jednowłóknowy z 1 portem Gigabit Ethernet..


Cena: 300,84 zł 267,40 zł Dostawa: 5-10 dni

NS-200PS CR

NS-200PS CR

Przemysłowy PoE Splitter. NS-200PS pełni rolę PD i dzieli sygnał danych i sygnał mocy, które są transmito..


Cena: 348,80 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

IMC101B-F(M)

IMC101B-F(M)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter 10/100M na 100Base-FX, światłowód wielomodowy, transmisja do 2 km...

Darmowa dostawa


Cena: 441,14 zł 366,24 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC101B-F(S)

IMC101B-F(S)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter 10/100M na 100Base-FX, światłowód jednomodowy. Media konwerter jes..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 469,57 zł 399,11 zł Dostawa: 1-2 dni

IMC102B-F(M)

IMC102B-F(M)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, 2 porty Ethernet 10/100 Mb/s, światłowód wielomodowy, transmisja ..


Cena: 527,56 zł 414,20 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC102B-F(S)

IMC102B-F(S)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, 2 porty Ethernet 10/100 Mb/s, światłowód jednomodowy, transmisja ..


Cena: 539,46 zł 444,72 zł Dostawa: 5-10 dni

IPMC101-F-POE

IPMC101-F-POE

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, Ethernet 10/100M w wersji PoE na światłowód 100Base-FX. Media kon..

Darmowa dostawa


Cena: 597,32 zł 449,08 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC101B-F(SS)

IMC101B-F(SS)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter 10/100M na 100Base-FX, światłowód jednomodowy, jednowłóknowy. Medi..


Cena: 526,34 zł 475,33 zł Dostawa: 5-10 dni

NS-200FC CR

NS-200FC CR

Przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód wielomodowy, złącze SC. Seria NS-200F to konwerter Ethernet ..


Cena: 479,60 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

NS-200FT CR

NS-200FT CR

Przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód wielomodowy, złącze ST. Seria NS-200F to konwerter Ethernet ..


Cena: 479,60 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

IMC101GT-1GS

IMC101GT-1GS

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, Gigabit Ethernet na światłowód, port SFP. Konwerter posiada obudo..

Darmowa dostawa


Cena: 488,32 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC102B-F(SS)

IMC102B-F(SS)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, 2 porty Ethernet 10/100 Mb/s, światłowód jednomodowy, jednowłókno..


Cena: 598,41 zł 521,41 zł Dostawa: 5-10 dni

RACK2000A

RACK2000A

Wzmocniony metalowy adapter do szafy typu RACK. Posiada redundantne zasilanie i 14 slotów na media konwer..


Cena: 523,20 zł Dostawa: 5-10 dni

NMU

NMU

Przemysłowy media konwerter jako karta zarządzająca z 2 portami miedzianymi i 1 portem konsoli 100M. NMU..


Cena: 553,72 zł Dostawa: 5-10 dni

NS-200AFC-T CR

NS-200AFC-T CR

Przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód wielomodowy, złącze SC. Seria NS-200AF to konwerter Ethernet..


Cena: 553,72 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

NS-200AFT-T CR

NS-200AFT-T CR

Przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód wielomodowy, złącze ST.. Seria NS-200AF to konwerter Etherne..


Cena: 553,72 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

NS-200FCS CR

NS-200FCS CR

Przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód jednomodowy, 15 km, złącze SC. Seria NS-200F to konwerter Et..


Cena: 553,72 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

RACK2000B

RACK2000B

Wzmocniony metalowy adapter do szafy typu RACK. Posiada redundantne zasilanie i 16 slotów na media konwer..


Cena: 566,80 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC101GT-1GF(M)

IMC101GT-1GF(M)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, Gigabit Ethernet 10/100/1000M na światłowód wielomodowy, transmis..

Darmowa dostawa


Cena: 575,52 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC100-2T1F-1D

IMC100-2T1F-1D

Przemysłowy, zarządzalny media konwerter, Ethernet na światłowód, montaż na szynie DIN, temperatura pracy..


Cena: 597,32 zł Dostawa: 2-3 dni

IPMC101-SF-POE

IPMC101-SF-POE

Wzmocniony przemysłowy media konwerter z 10/100M Ethernet z funkcją PoE na światłowód 10/100Base-X w wers..


Cena: 597,32 zł Dostawa: 5-10 dni

NS-200AFCS-T CR

NS-200AFCS-T CR

Przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód jednomodowy, złącze SC. Seria NS-200AF to konwerter Ethern..


Cena: 606,04 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

IMC102GT-1GF(M)

IMC102GT-1GF(M)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter z 2 portami Gigabit Ethernet 10/100/1000M na światłowód wielomodow..

Darmowa dostawa


Cena: 623,48 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC101GT-1GF(S)

IMC101GT-1GF(S)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, Gigabit Ethernet 10/100/1000M na światłowód jednomodowy, transmis..

Darmowa dostawa


Cena: 632,20 zł Dostawa: 5-10 dni

IPMC101GT-GF-POE

IPMC101GT-GF-POE

Wzmocniony, przemysłowy media konwerter, Gigabit Ethernet w wersji POE na światłowód 1000Base-FX.Media ko..

Darmowa dostawa


Cena: 649,64 zł Dostawa: 5-10 dni

IPMC101GT-GS-POE

IPMC101GT-GS-POE

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, Gigabit Ethernet w wersji PoE na światłowód 1000Base-X w wersji S..


Cena: 876,36 zł 654,00 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC102GT-1GF(S)

IMC102GT-1GF(S)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter z 2 portami Gigabit Ethernet 10/100/1000M na światłowód jednomodow..

Darmowa dostawa


Cena: 680,16 zł Dostawa: 5-10 dni


Przeglądasz 1 do 40 z 55 (2 stron)